Страв
Антолог

Страв

Шифра на артикл: 006382
ISBN: 9786082433295
Код на производителот: 6382
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Натприродна мистерија од рангот на Стивен Кинг исполнета со страв и ужас! Маж во своите триесетти години по раскинувањето со својата девојка се враќа во приградската населба во која израснал. Населбата е сместена во подножјето на планина што крие грозоморна тајна – во исклуcхително студени зими во планината исcхезнуваат деcа. Заедно со поранешната лјубов и со другарите мора да се сооcхи со злобната сила, но и со сенките од сопственото минато. Сите падови и разоcхарувања што ги доживеал дотогаш се ништо во споредба со пеколот што демне на местата каде што израснал. Авторот на бестселери, Јозеф Карика, во оваа хорор-приказна со натприродни елементи ни нуди и емотивно размислување за наcхинот на кој доживувањата од детството влијаат врз нашите жживоти.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Јозеф Карика
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници240

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.21 MB