Авантурите на Шерлок Холмс
Антолог

Авантурите на Шерлок Холмс

Шифра на артикл: 006883
ISBN: 9786082433196
Код на производителот: 6883
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Детектживот консултант“ шерлок Холмс ги решава злосторствата на криминалcите на воодушевувачки начин. Без разлика дали демнат по магливите улички на Лондон или коват заговори во идиличните замоcи далеку од метрополата. Тој и неговиот верен колега, доктор Вотсон, решаваат дванаесет збунувачки и мистериозни случаи. Во „Авантурите на шерлок Холмс“, првата книга со случаите на најпознатиот детектив на сите времиња, се среќаваме со неговите славни и проклето тешки загатки, меЌу кои и „Скандал во Бохемија“, „шареното чергиче“, „Здруение на cрвенокосите“ и многу, многу други!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Артур Конан Дојл
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2018
Број на страници304

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB