Смртта во Рим
Ад Вербум

Смртта во Рим

Шифра на артикл: 007684
Баркод: 9786084627869
Код на производителот: 7684
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Делото на извонреден начин успева да ги прикае историските случки поврзани со Холокаустот, конфликтите меЌу различните генераcии, но и чувството на вина, тага и ал, претворени во тишина кога треба да се зборува за минатото. Главните ликови на некој начин го прикауваат лиcето на Германија, уморно, повредено, тано, виновно после огромното крвопролевање и тешката војна од која никој не излегува како победник
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Волфганг Кепен
Издавач Ад Вербум
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2017
Број на страници197

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB