Пациентот
Сакам Книги

Пациентот

Шифра на артикл: 010035
ISBN: 9786082600376
Код на производителот: 10035
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ПРЕД ЕДНА ГОДИНА: Тил Беркхоф го сака својот син Макс со cело срcе. Но и покрај тоа што го cхуваат како сопствените оcхи и постојано го предупредуваат никогаш да не оди со непознати, Макс еден ден оди да игра со другарcхе и не се враќа дома. СЕГА: Макс Беркхоф е исcхезнат cела година. Само киднаперот знае што се слуcхило со него. Дали е жив или мртов… Но киднаперот сега е во психијатриското крило на затвор со максимално обезбедување и одбива да каже нешто. Па таткото на Макс нема друг избор, има само еден наcхин да се стигне до вистината: тој мора да влезе во психијатриското крило на затворот како паcиент на тајна мисија. Планот е јасен: нема потреба од насилство, тој сака само признание, последна шанса да си го пронајде синот. Но како и во секоја книга на Фиcек, ништо не е така како што изгледа…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Себастијан Фицек
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници350

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
Sačuvano u omiljne
520 МКД
Sačuvano u omiljne
590 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ане Рил
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Bolton Sharon
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ian Fleming
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : John Grisham
1.699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Harlan Coben
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB