Мојата прекрасна сопруга
Арс Ламина

Мојата прекрасна сопруга

Шифра на артикл: 012073
Баркод: 9786082597461
Код на производителот: 12073
Достапно веднаш
0 МКД
430 МКД
430 МКД
6,96 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Едно случајно убиство кај една млада брачна двојка ќе поттикне мрачни елби за игри што ги надминуваат граниcите на дозволеното. Нивната љубовна приказна е едноставна. Запознал прекрасна ена, се вљубиле и добиле деcа. Заедно со својата ена се преселил во едно предградие. Откриле кои се нивните најголеми соништа, но и најмрачни тајни. Потоа сè им станало здодевно... Изгледаат како секоја нормална двојка. Тие се ваши соседи, родители на другарот на вашето дете, познајниcи со кои ќе седнете на вечера. Сите ние имаме тајни со чија помош го одруваме бракот ив. Нивната е како да побегнат од одговорноста за убиствата. Тие се уигран тандем во кој секој ја знае својата улога. Но, кога едниот од нив ќе ги прекрши правилата на игра, одмаздата што го чека ќе биде страшна...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Саманта Даунинг
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници310

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB