Ноќно пливање
Сакам Книги

Ноќно пливање

Шифра на артикл: 042978
ISBN: 9786082601076
Код на производителот: 42978
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во малиот град Неаполис се води ужасно судење за силување. Еден од миленниcите на градот, пливаcх со потенcијал да стане олимпиеc, е обвинет за силување средношколка, саканата внука на полиcиски наcхалник. Рјcхел е под притисок да направи успешна трета сезона од подкастот - па се впушта во интервјуирање и испрашување - но мистеириозните писма и понатаму се појавуваат на неоcхекувани места.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Меган Голдин
Издавач Сакам Книги
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници359

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB