Списокот со гости
Арс Ламина

Списокот со гости

Шифра на артикл: 043370
Баркод: 9786082671871
Код на производителот: 43370
Автор: Луси Фоли
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
На остров покрај брегот на Ирска се собираат гости за да го прослават стапувањето во брак на двајца луѓе. Младоженецот згоден и шармантен, телевизиска звезда во подем. Невестата паметна и амбициозна, издавачка на списание. Тоа е венчавка за медиумите, во стилот на познатите звезди дизајнерски фустан, оддалечена локација, додатоци за забава, најдобро виски. Сигналот за мобилна мрежа е нестабилен, брановите жестоки, но секој детаљ е совршено испланиран и стручно ќе биде реализиран.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Луси Фоли
Издавач Арс Ламина
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници327

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB