Арсен
Збор

Арсен

Шифра на артикл: 048844
ISBN: 9786086671983
Код на производителот: 48844
Автор: Кристи Гоб
Достапно веднаш
0 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
жживотните патеки на двајcа млади луѓе, Кејт и Ведран, се спојуваат. Уште при првата средба меѓу нив се појавуваат искри и за кратко време се раѓа вистинска романтиcхна лјубов. Иако и двајcата се излезени од врски во кои биле повредени , лјубовта им ги лекува раните. Се до еден ден кога Кејт оди кај Ведран, а пред неговиот дом наоѓа полиcија, болниcхки автомобил и многу луѓе. Ведран е пронајден мртов. Слуcхајот е затворен како самоубиство. Истражувањата откриваат многу тајни, вмешаност во криминал, трговија со дрога... Но, кој стои зад сето тоа?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Кристи Гоб
Издавач Збор
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници259

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
Sačuvano u omiljne
520 МКД
Sačuvano u omiljne
590 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ане Рил
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Bolton Sharon
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ian Fleming
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : John Grisham
1.699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Harlan Coben
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB