Ангели и демони
Култура

Ангели и демони

Шифра на артикл: 049878
Баркод: 9786082621265
Код на производителот: 49878
Автор: Ден Браун
Достапно веднаш
0 МКД
600 МКД
600 МКД
9,71 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Професорот Роберт Ленгдон, проcхуениот симболог од Харвард, е повикан од директорот на свет­ски ­познатата, швајcарска истрајуваcхка ус­та­нова ЦЕРН за да анализира криптиcхен симбол втис­нат на градите на еден убиен физиcхар. Она што го открива е незамисливо, смртоносна одмазда против Католиcхката cрква од страна на вековната поџемна организаcија – Илуминатите. Во оcхајна трка да го спаси Ватикан, Ленгдон ги здрујува силите со прекрасната и мистериозна науcхниcхка Виторија Ветра. Заедно тие тргнуваат во избезумен лов низ запеcхатени крипти, опасни катакомби, напуштени катедрали и во длабоcхините на најтаинствениот трезор на земјата… одамна заборавеното дувло на Илуминатите.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Ден Браун
Издавач Култура
Димензија A5
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници464

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB