Закопани тајни
Збор

Закопани тајни

Шифра на артикл: 050538
Баркод: 9786085002054
Код на производителот: 50538
Автор: Ајрин Ханон
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
По седум години работа како детективка во бучниот и гласен Чикаго, Лиса Грент е спремна да живее поспокоен живот, па ја прифаќа работата како началничка на полицијата во родното гратче. Работите почнуваат да се заплеткуваат кога тимот на едно градилиште ќе открие човечки скелет. Повикот за помош ќе го доведе на нејзиниот праг детективот Мек Мекгрегор, поранешен член на Фоките. Додека заедно работат за да ја решат мистеријата што се крие зад необележаниот гроб, опасноста ги следи во чекор. Некој не сака клопчето да се отплетка и ќе направи се за грозоморната тајна да остане закопана. Некој, кој ги знае слабостите на противникот и ги користи за да го порази. Ајрин Ханон мајсторски ја плете неизвесната мистерија со интригантните пресврти, психолошкиот аспект на убиецот и невообичаената романтична динамика меѓу Мек и Лиса.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Ајрин Ханон
Издавач Збор
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници393

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB