Прифатлив ризик
Збор

Прифатлив ризик

Шифра на артикл: 050543
ISBN: 9786085002009
Код на производителот: 50543
Автор: Линет Исон
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сара Денинг е воена новинарка во армијата на САД на Блискиот Исток. Нејзиниот конвој е нападнат и таа е земена како заложник. Кога поранешниот армиски ренџер Гевин Блек е замолен од неговиот стар командант на единицата - импозантниот татко на Сара - да планира екстремно ризично спасување, тој неволно се согласува и успешно го извршува. Сара е вратена во САД и е вознемирена зашто е отпуштена поради лажна психијатриска проценка и ветува дека ќе се врати во армијата. Се додека не дознае за самоубиство-то на нејзиниот брат. Не можејќи да поверува дека нејзиниот брат би направил такво нешто, таа ги става на чекање своите планови и го бара Гевин да ѝ помогне да ја открие вистината. Она што го откриваат можеби е најголемата приказна во кариерата на Сара - ако може да преживее доволно долго за да ја напише.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Линет Исон
Издавач Збор
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници345

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
Sačuvano u omiljne
520 МКД
Sačuvano u omiljne
590 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ане Рил
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Bolton Sharon
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ian Fleming
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : John Grisham
1.699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Harlan Coben
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.41 MB