Врати ми се
Збор

Врати ми се

Шифра на артикл: 052023
ISBN: 9786085002108
Код на производителот: 52023
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ултимативен лек што може да ја излекува секоја болест? Нема шанси! Такво беше мислењето на Мериен Керингтон, упорен и самоуверен научник, за потрагата на татка си, чија главна цел е да изнајде лек за генетската болест на сестра си, а истата онаа што им ја украде мајка им. Но Мериен ќе мора да ги стави под прашање своите претпоставки откако татко ѝ ќе падне во кома бидејќи се напил света вода, за која се смета дека содржи остатоци од Дрвото на животот. Татко ѝ остава интригантни траги што укажуваат дека патувал низ времето. што и не е за верување сѐ додека Мериен не ги тестира неговите теории и не се најде во средниот век, и тоа токму во периодот на една опасна буна. Вилијам Дурам, доблестен и чесен витез, ја спасува Мериен и ѝ нуди заштита... како нејзин сопруг. Колку подолго останува Мериен во минатото, толку повеќе се приврзува за Вилијам. Ќе го пронајде ли татка си и ќе се врати ли во сегашноста за да ја излекува сестра си?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Џоди Хедланд
Издавач Збор
Димензија A5
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници362

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB