Скривалиште
Мартина

Скривалиште

Шифра на артикл: 056634
Баркод: 9786084995050
Код на производителот: 56634
Достапно веднаш
0 МКД
600 МКД
600 МКД
9,71 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Приказна за насилната мајка, Глорија, од перспективите на нејзините деца Роуан (13) и Мејзи (7). Со скршено срце откако нејзиниот сопруг Тели заминува, Глорија го манифестира својот гнев врз своите деца, некогаш ги испраќа во шумата преку ноќ, а понекогаш ги користи како пиони за да го натера Тели да се врати. „Скривалиште“ е емотивен роман за суровоста на возрасните раскажана преку очите на децата
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Никол Лундриган
Издавач Мартина
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници408

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB