Сејди
Бата Прес

Сејди

Шифра на артикл: 057355
ISBN: 9786082532172
Код на производителот: 57355
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ИСЧЕЗНУВА ДЕВОЈКА КОЈА ГО БАРА УБИЕЦОТ НА СВОЈАТА ПОМЛАДА СЕСТРА. РАДИО НОВИНАРОТ ГИ СЛЕДИ ТРАГИТЕ ШТО ТАА ГИ ОСТАВИЛА. КРАЈ ЗА КОЈ НЕМА ДА ПРЕСТАНЕТЕ ДА ЗБОРУВАТЕ. Ако си таму некаде, те молам, јави ми се. Животот на Сејди не е лесен. Таа мора да се грижи за својата помлада сестра Мети и да ѝ обезбеди нормален живот. Во еден момент целиот нејзин свет ќе исчезне кога полицијата ќе го пронајде безживотното тело на Мети. По неправилната и неуспешна полициска истрага, таа ќе донесе одлука сама да го фати немилосрдниот убиец и ќе се впушти во потрага, следејќи некои ситни и на прв поглед незабележливи траги. Бидејќи не би можел да поднесам, уште една девојка да исчезне. Кога радио новинарот Вест Макреј ќе ја слушне животната приказна за двете сестри на локалната бензинска пумпа, станува опседнат со случајот на исчезнатите девојки...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Кортни Самерс
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници303

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB