Златната Двојка

Златната Двојка

Шифра на артикл: 057640
ISBN: 9786082676838
Код на производителот: 57640
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Богатите жители на едно предградие во Вашингтон – Мариса и Метју Бишоп се чини дека имаат сè – сè додека Мариса не го изневери сопругот. Под фасадата на совршенството се наоѓа врска уништена поради работа и недостаток од интимност. Таа сака да ги поправи работите за доброто на нивниот осумгодишен син и затоа што го сака нејзиниот сопруг. Тогаш се појавува Ејвери Чејмберс. Ејвери е психотерапевтка која ја изгубила својата професионална лиценца. И покрај тоа, не престанува да ги советува луѓето во криза. За таа цел, тие мораат да се согласат со нејзините неортодоксни методи. А Бишопови се очајни. Кога ќе го пречекорат прагот на куќата на Ејвери и кога Мариса ќе го признае своето неверство, сите тројца се на пат што води до сериозен конфликт. Најголемите тајни сè уште се скриени, па веќе не е во опасност само нивниот брак.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Грир Хендрикс, Сара Пеканен
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници383
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Peter James
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jo Nesbo
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Крис Картер
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Луси Фоли
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џон Бакан
540 МКД
8,74 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Mirela Kanini
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
490 МКД
7,93 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.19 MB