Станот во Париз
Арс Ламина

Станот во Париз

Шифра на артикл: 058374
ISBN: 9786082677811
Код на производителот: 58374
Автор : Луси Фоли
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Еден станар исчезнува. Клучот е кај друг станар... Добре дојдовте во Ру Дез Амон, бр. 12. Преубав станбен блок, длабоко во споредните улици на Монмартр. Место со извиени скали, заклучени соби, будни очи од секој прозорец. Место на кое никој не пропушта ништо и секој нешто крие. Место на убиство. Внимателна настојничка Презрена љубовница Љубопитен новинар Наивна студентка Добар тип Несакана гостинка Загатката е заклучена зад вратата од станот број 3. Кој го има клучот на решението?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Луси Фоли
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници360
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Peter James
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jo Nesbo
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Крис Картер
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џон Бакан
540 МКД
8,74 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Mirela Kanini
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
490 МКД
7,93 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.18 MB