Совпаѓање

Совпаѓање

Шифра на артикл: 058917
ISBN: 9786082677927
Код на производителот: 58917
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Вајлди порасна не знаејќи ништо за неговата фамилија, уште помалку за неговиот сопствен идентитет. Сè што знае е дека, како малечко момче, бил пронајден како живее дивјачки живот во планините Рамапо во Њу Џерси. Тој стана познат како момчето од шумата. Сега истражува на генеалошка интернет-страница. Ја внесува неговата ДНК. 100% совпаѓање. Неговиот татко. Се среќаваат, и тој сфаќа дека татко му не знаел дека има син. Тоа не го обесхрабрува да продолжи да бара членови од неговата фамилија, но се вплеткува во заедница на онлајн-доксери, тајна група која разоткрива анонимни тролови. Кога доксерите еден по еден умираат, станува јасно дека се мета на сериски убиец – и дека следната жртва би можел да биде самиот Вајлди... „Совпаѓање“ е продолжение на хит-трилерот на Харлан Кобен, „Момчето од шумата“. Со фасцинантни портрети на ликовите и експлозивна акција, Кобен создава привлечен и непредвидлив трилер, кој е возбудливо „возење“ и во реалниот и во виртуелниот свет.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Харлан Кобен
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници343
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Peter James
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jo Nesbo
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Крис Картер
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Луси Фоли
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џон Бакан
540 МКД
8,74 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Mirela Kanini
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
490 МКД
7,93 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB