Ќе ти вратам за се
Култура

Ќе ти вратам за се

Шифра на артикл: 061867
ISBN: 9786082621623
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Изгледаше навидум како обична среда, се додека не заѕвони телефонот. Мистериозниот повикувач остави застрашувачка порака во редакцијата на локалниот весник која никој не ја сфати како сериозна закана. Но, со случката од наредната среда стана јасно дека заканите се упатени кон новинарката Алис Хендерсон. Некој сакаше таа да страда, но зошто? Нејзините храбри написи ја направија популарна локална новинарка, но, дали можеби нејзиното минато, а не нејзината професија е тоа што ѝ го стави животот во опасност? Со секоја измината среда не само таа, туку и целото нејзино семејство се на нишанот на демначот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Тереса Дрискол
Издавач Култура
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници405

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB