Елена знае

Елена знае

Шифра на артикл: 063871
ISBN: 9786084852933
Достапно веднаш
0 МКД
320 МКД
320 МКД
5,18 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Откако безживотното тело на Рита ќе биде откриено во една црква, полициските инспектори бргу ја затвораат истрагата сметајќи дека станува збор за самоубиство. Но Елена, мајката на Рита, знае дека ќерка ѝ умрела во чудни околности и никако не сака да се откаже од намерата да ја открие вистината, дури и ако тоа мора да го плати со својот живот. Овој криминалистички заплет е само трик со кој Клаудија Пињеиро го вовлекува читателот во светот на романот „Елена знае“, каде всушност го соочува со прашањата за мајчинството, за смртноста и за слободата на избор.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Клаудија Пињеиро
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници133

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB