Плен
Антолог

Плен

Шифра на артикл: 063931
ISBN: 9786082437002
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Плен“ е самостоен психотрилер на Ирса Сигурдардотир од кој смрзнува крвта и кој ќе ви предизвика бессони ноќи. Спасувачки тим е пратен во зафрлена исландска висорамнина во потрага по група исчезнати луѓе. Што е тоа што ги натерало двете брачни двојки да појдат на ризично патување, во толку лоши временски услови? И зошто го напуштиле единственото засолниште, скудно облечени и целосно изложени на страшниот студ? Во меѓувреме, необични работи се случуваат и во далечната радарска станица во Стокснес. И тука е сè чудно. Без разлика дали станува збор за локвата крв откриена во негибнат снег, за малото детско чевличе пронајдено неколку децении откако е закопано или за црната дупка во карпата покрај морето, која како да ги привлекува луѓето. Снегот продолжува да паѓа, необјаснивите настани не престануваат и ништо не е како што изгледа…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Ирса Сигурдадотир
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници320
Димензија13 x 20 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB