Само таа остана
Антолог

Само таа остана

Шифра на артикл: 063933
ISBN: 9786082437040
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сите мислат дека Ленора Хоуп е убиец. Кога нејзиното семејство било масакрирано, таа била единствената што останала жива во текот на трагичната ноќ. Повеќе од пет децении подоцна, нема и парализирана, седи врзана за инвалидска количка. Ленора никогаш немала можност да ја каже својата страна на приказната, сè додека нејзината нова негувателка, Кит, не ѝ донесе дактилографска машина. Со еден функционален прст, Ленора почнува да пишува: „Сакам да ти кажам сè.“ Додека Кит ѝ помага на Ленора со пишувањето, станува јасно дека приказната крие повеќе од тоа што сите мислат. Но, кога на виделина излегуваат нови детали, Кит почнува да се сомнева дали Ленора ја кажува целата вистина. Дали жената за која се грижи можеби е многу поопасна одошто си мисли?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Рајли Сејгер
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници368
Димензија13 x 20 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB