Верувај ми
Антолог

Верувај ми

Шифра на артикл: 063936
ISBN: 9786082437323
Достапно веднаш
0 МКД
550 МКД
550 МКД
8,90 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Опасно напнат роман на блескавата ѕвезда на крими-трилерите. Инспекторот Еверт Гренс во последно време конечно ја гледа и убавата страна на животот. За првпат по триесет години постои жена за која сака да се дотера, а се радува и на едно скапоцено пријателство. Но тој релативно мирен живот одеднаш се претвора во кошмар. Смртоносни инјекции, трговија со луѓе и органи, киднапирања… а сето тоа кулминира со убиството на негов близок пријател. Андерс Рослунд со овој роман ја зацврсти својата позиција меѓу најдобрите писатели на трилери на денешнината. Насловот на книгата е „Верувај ми“, но во овој роман не можете да верувате никому.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Андерс Рослунд
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници431
Димензија13 x 20 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
590 МКД
9,55 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB