Кутија за ужина, Food à porter, жолта
Кутија за ужина, Food à porter, жолта
Кутија за ужина, Food à porter, жолта
Кутија за ужина, Food à porter, жолта
Alessi

Кутија за ужина, Food à porter, жолта

Шифра на артикл: 042130
Код на производителот: 42130
Достапно веднаш
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Кутии и торби за ужинка и сл.
Бренд Alessi
Боја Жолта

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.14 MB