Грдото пајче
Арс Ламина

Грдото пајче

Шифра на артикл: 006863
Баркод: 9786082591513
Код на производителот: 6863
Достапно веднаш
0 МКД
150 МКД
150 МКД
2,43 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Грдото пајче“ е една од најпопуларните и најубави Андерсенови бајки, која со генерации им се раскажува на децата ширум светот. Трогателна приказна за пајчето кое е отфрлено од другите пајчиња и птици затоа што е грдо, па заминува во светот за да најде некој што ќе го сака...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лектири и читанки за основно образование
Автор Ханс Кристијан Андерсен
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници40

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ana Frank
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Mato Lovrak
Цена 250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB