Петар Пан
Арс Ламина

Петар Пан

Шифра на артикл: 007613
ISBN: 9786082593692
Код на производителот: 7613
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
170 МКД
2,75 EUR
Заштеда: 30 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Петар Пан е палаво момче кое одбива да порасне. Барајќи ја својата сенка, тој слетува во домот на Дарлингови. Се спријателува со Венди, Џон и Мајкл и ги учи да летаат (со помош на самовилска прашина). Тој и Ѕвончиcа ги носат деcата во земјата Недојдија, каде што среќаваат Индијанcи, изгубени момчиња, пирати и лошиот капетан Кука…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лектири и читанки за основно образование
Автор Џејмс Метју Бари
Издавач Арс Ламина
Училишна година Четврто одделение
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници230

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Левин
150 МКД
2,43 EUR
Заштеда 40%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
100 МКД
1,62 EUR
Заштеда 50%
200 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.11 MB