Ај погоди! Песни - дополнувалки
Арс Ламина

Ај погоди! Песни - дополнувалки

Шифра на артикл: 040517
ISBN: 9786082599090
Код на производителот: 40517
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
150 МКД
2,43 EUR
Заштеда: 140 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа поетска збирка на познатиот автор за деcа Васил Мукаетов е составена од 95 песни-дополнувалки. Во неа деcата-cхитатели се активни соработниcи, бидејќи тие самите треба да ги допишат одговорите на гатанките скриени низ стиховите. Па, на работа! Потребни ви се само наострено моливcхе и размислување..
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лектири и читанки за основно образование
Автор Васил Мукаетов
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници192

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Левин
150 МКД
2,43 EUR
Заштеда 40%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
100 МКД
1,62 EUR
Заштеда 50%
200 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB