Piter Pani
Арс Ламина

Piter Pani

Шифра на артикл: 045473
Баркод: 9786082672892
Код на производителот: 45473
Автор: James Matthew Barrie
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Piter Pani është një djalosh çapkën i cili nuk pranon të rritet. Duke kërkuar hijen e tij, ai zbarkon në shtëpinë e Darlingëve. Miqësohet me Uendin, Xhonin dhe Majkëllin dhe i mëson të fluturojnë (me ndihmën e pluhurit të zanave). Ai dhe Lulekëm bora i çojnë fëmijët në tokën e Kurrkundit, ku i takojnë indianët, djemtë e humbur, piratët dhe kapitenin e keq Gremç...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лектири и читанки за основно образование
Автор James Matthew Barrie
Издавач Арс Ламина
Јазик Албански
Година на објавување2021
Број на страници224

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ana Frank
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Mato Lovrak
Цена 250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB