Mitet më të bukura nga antikiteti : (përzgjedhje)
Арс Ламина

Mitet më të bukura nga antikiteti : (përzgjedhje)

Шифра на артикл: 048628
ISBN: 9786082673479
Код на производителот: 48628
Автор: Gustav Shvab
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Si dhe pse Prometheu i dhuroi zjarr njerëzve? Pse vetëm Deukalioni dhe Pira mbijetuan nga përmbytja e madhe? Cilat ishin aventurat e Argonautëve dhe cilatishin lëvizjet e Herakleut? Me ndihmën e kujt Perseu e mundi Gorgonën Meduzë, e kush e ndihmoi Tezeun të dilte nga Labirinti? Si i zemëroi Tantali perënditë? Çfarë zbuloi Dedali dhe ku gaboi Ikari? Ahajët si i mundën përfundimisht Trojanët dhe pse Odiseu nuk mund të kthehet në Itakë për dhjetë vjet? Në librin „Mitet më të bukura nga antikiteti do të lexoni tregimet qendrore që e formësuan ekzistencën shpirtërore të popujve antikë të Mesdheut.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лектири и читанки за основно образование
Автор Gustav Shvab
Издавач Арс Ламина
Јазик Албански
Година на објавување2021
Број на страници200

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB