Бибисек Втори
Арс Ламина

Бибисек Втори

Шифра на артикл: 052592
ISBN: 9786082674889
Код на производителот: 52592
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Бибисек Втори е книга исполнета со возбудливи настани, авантури, неизвесност, но пред се хумор и смеа. Со оваа урнебесна книга Велко Неделковски ни го открива својот раскошен талент за пишување и го заcврстува својот заслуежн статус на еден од најзначајните македонски писатели на детски книги.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лектири и читанки за основно образование
Автор Велко Неделковски
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Возраст 7 - 11 години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување0
Број на страници94

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB