Лепило во стик, Giotto, Glue Stick, 20g
Лепило во стик, Giotto, Glue Stick, 20g
Лепило во стик, Giotto, Glue Stick, 20g
Лепило во стик, Giotto, Glue Stick, 20g
GIOTTO

Лепило во стик, Giotto, Glue Stick, 20g

Шифра на артикл: 035160
Код на производителот: 35160
Достапно веднаш
0 МКД
69 МКД
69 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лепила-стик
Бренд GIOTTO

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.83 MB