Лепило во стик, Giotto, Glue Stick, 40g
GIOTTO

Лепило во стик, Giotto, Glue Stick, 40g

Шифра на артикл: 035161
Код на производителот: 35161
Достапно веднаш
0 МКД
109 МКД
109 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лепила-стик
Бренд GIOTTO

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.82 MB