Се гледаме на врвот
Издавачки центар ТРИ

Се гледаме на врвот

Шифра на артикл: 000320
ISBN: 9786082301181
Код на производителот: 320
Достапно веднаш
0 МКД
199 МКД
199 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Преку 10.000 луѓе во изминатите три години ги посетија елитните настани на компанијата Пи Ворлд. Како глобален лидер во својата област, компанијата секојдневно соработува со најголемите светски брендови и ја менува бизнис- реалноста во над 50 земји ширум светот. А сето тоа го прави токму оттука, од Македонија. Во Се гледаме на врвот, Коста Петров, дваесет и деветгодишниот основач на компанијата, ве води на патување низ својата жживотна приказна полна со неверојатни моменти, со подеми и со падови, пријатни и непријатни искуства кои се неодминлив дел од патот по кој поретко се оди. А за оној што ќе го избере тој пат и што ќе истрае на него, на крајот го чека заслужжената награда. На своето возбудливо патување, Коста Петров се соочува со големите можности на Америка, со горчливите сценарија на Прага, со луксузниот бизнис-центар Дубаи, но и со реалноста на креирање на глобален бренд од Македонија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лидерство
Автор Коста Петров
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2013
Број на страници176

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : R Charan
1.999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Robert Greene
1.599 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Џон Бирн
699 МКД
Sačuvano u omiljne
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Робин Шарма
380 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB