Лидер без титула
Издавачки центар ТРИ

Лидер без титула

Шифра на артикл: 001176
ISBN: 9786084577959
Код на производителот: 1176
Автор: Робин Шарма
Достапно веднаш
0 МКД
380 МКД
380 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Повеќе од петнаесет години најуспешните компании и најбогатите луѓе на светот ја применуваат формулата на Робин шарма - еден од најбараните гуруа на денешнината. Оваа формула сега ви е достапна и вам, преку вдахновените пораки за тајните на успехот и личната среќа.Книгата Лидер без титула ќе ве научи: -Да бидете исклучителни во својата работа, без оглед на функцијата што ја имате -Да ја искористите секоја шанса во тешките времиња -Да изградите одличен тим и да станете продавач број 1 -Да ги совладате тактиките за ментална стабилност и физичка снага -Да се изборите со стресот, да размислувате позитивно, да ослободите енергија и да постигнете хармоничен жживот Без оглед на позицијата што ја заземате во компанијата и на моменталните околности во својот приватен жживот, не заборавајте дека поседувате моќ да станете лидер. Оваа книга ќе ве научи како да ја стекнете оваа моќ и да го измените не само својот жживот туку и светот околу вас.Дајте го својот максимум!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лидерство
Автор Робин Шарма
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2010
Број на страници217

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : R Charan
1.999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Robert Greene
1.599 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Џон Бирн
699 МКД
Sačuvano u omiljne
400 МКД
Sačuvano u omiljne
199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB