Бидете опседнати или бидете просечни
Издавачки центар ТРИ

Бидете опседнати или бидете просечни

Шифра на артикл: 012079
ISBN: 9786084892151
Код на производителот: 12079
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
По огромниот успех на Правилото 10Х, докажаниот бизнис-експерт Грант Кардон одново нѐ советува со потврдени техники од своето сопствено искуство! Бидете просечни или бидете опседнати е брутално искрена книга. Таа ќе ве извлече од комфорната зона и ќе го скрши оклопот на просечност што општеството цврсто го обвиткал околу вас. Ќе ви помогне да ја ослободите моќта на опсесијата, а потоа ќе ве научи како да се грижите за неа и да ја насочите кон остварување на своите најголеми соништа. Без разлика со што се занимавате, оваа книга ќе ви помогне да ги зацврстите и да ги развиете својот бренд и бизнисот до зачудувачки височини, наспроти сите пречки и сета конкуренција. Зашто опсесијата е критичниот дел на успехот - поважна е и од стратегијата, цените на производот, изборот и распоредот на времеточ таа ви нуди вистинска слобода и целосна контрола на вашиот живот - на личен, финансиски и на емоционален план.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лидерство
Автор Грант Кардон
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници230

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џеф Безос
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Robert Greene
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џон Бирн
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Robert Greene
Цена 1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Робин Шарма
Цена 380 МКД
6,15 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Д.Р. Гилберт
Цена 250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.23 MB