Магнетна табла, Meow
Магнетна табла, Meow
Магнетна табла, Meow
Магнетна табла, Meow
Магнетна табла, Meow
Магнетна табла, Meow
Магнетна табла, Meow
Магнетна табла, Meow
Balvi

Магнетна табла, Meow

Шифра на артикл: 047022
Код на производителот: 47022
Достапно веднаш
0 МКД
780 МКД
780 МКД
12,62 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Магнети
Бренд Balvi
Димензија31,5 x 33 x 0,6cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
260 МКД
4,21 EUR
Sačuvano u omiljne
260 МКД
4,21 EUR
Sačuvano u omiljne
260 МКД
4,21 EUR
Sačuvano u omiljne
260 МКД
4,21 EUR
Sačuvano u omiljne
1.230 МКД
19,90 EUR
Sačuvano u omiljne
960 МКД
15,53 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB