Тито, мојот претпоследен херој
Арс Ламина

Тито, мојот претпоследен херој

Шифра на артикл: 042167
ISBN: 9786082671697
Код на производителот: 42167
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Почувствував силен удар. човек во темен костум и cрни очила влета во зградата и ме залепи со влезната врата за портирницата. Викаше Место за другарот. и го расчистуваше теренот. По него втрчаа уште неколку слични типови кои беа претходници на еден круг од неколку лекари во чијашто средина се наоѓаше човек во болничка количка.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Зоран Спасов - Ѕоф
Издавач Арс Ламина
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници224

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Саша Богдан
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB