Перманентен маркер, Pelikan, 407F, црвен
PELIKAN

Перманентен маркер, Pelikan, 407F, црвен

Шифра на артикл: 035506
Код на производителот: 35506
Достапно веднаш
0 МКД
59 МКД
59 МКД
0,95 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Маркери и коректори
Бренд PELIKAN

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
65 МКД
1,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.96 MB