Електронска рок гитара, Toy Band, Electronic Rock Guitar, со infrared функција
Електронска рок гитара, Toy Band, Electronic Rock Guitar, со infrared функција
Електронска рок гитара, Toy Band, Electronic Rock Guitar, со infrared функција
Електронска рок гитара, Toy Band, Electronic Rock Guitar, со infrared функција
Електронска рок гитара, Toy Band, Electronic Rock Guitar, со infrared функција
Електронска рок гитара, Toy Band, Electronic Rock Guitar, со infrared функција
Bontempi

Електронска рок гитара, Toy Band, Electronic Rock Guitar, со infrared функција

Шифра на артикл: 045045
Код на производителот: 45045
Достапно веднаш
0 МКД
2.495 МКД
2.495 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Музички инструменти
Бренд Bontempi
Возраст 3+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB