Електронска рок гитара, iPlay, црвено-црна
Електронска рок гитара, iPlay, црвено-црна
Електронска рок гитара, iPlay, црвено-црна
Електронска рок гитара, iPlay, црвено-црна
Електронска рок гитара, iPlay, црвено-црна
Електронска рок гитара, iPlay, црвено-црна
Bontempi

Електронска рок гитара, iPlay, црвено-црна

Шифра на артикл: 054163
Код на производителот: 54163
Достапно веднаш
0 МКД
2.295 МКД
2.295 МКД
37,14 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Музички инструменти
Бренд Bontempi
Возраст 5+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB