Книга од соништа
Бегемот

Книга од соништа

Шифра на артикл: 053252
Баркод: 9786084869795
Код на производителот: 53252
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Соништата ... Тие веројатно се најголемата мистерија за луѓето. Секој ден милијарди луѓе спијат, веројатно за да сонуваат. И какви соништа доаѓаат? Дали се тие соништа што ја кажуваат иднината? Соништа што го преобликуваат нашето минато? Соништа што прават магија од реалноста? Опфатени се соништа од библиските текстови, од грчко римските митови, од кинеската филозофија, па се до делата од изминатите неколку децении.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Класици
Автор Хорхе Луис Борхес
Издавач Бегемот
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници278

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Vladimir Nabokov
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jones Suzanne
Цена 199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jane Austen
Цена 2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB