Сет од 2 фајнлајнери - блистер, Sakura, Pigma Micron 05, 0.45 мм, црн/црвен

Сет од 2 фајнлајнери - блистер, Sakura, Pigma Micron 05, 0.45 мм, црн/црвен

Шифра на артикл: 037599
Код на производителот: 37599
Достапно веднаш
0 МКД
320 МКД
320 МКД
5,18 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Фајнлајнери

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 795 МКД
12,86 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.12 MB