Сакрален хеленистички архитектурен комплекс на Бендида : Виничко Кале том 1

Сакрален хеленистички архитектурен комплекс на Бендида : Виничко Кале том 1

Шифра на артикл: 006459
ISBN: 9786086630300
Код на производителот: 6459
Достапно веднаш
0 МКД
750 МКД
750 МКД
12,14 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Храмот на Виниcхко Кале – Божиcа Бендида – Култови Виниcхко Кале, археолошки локалитет – Архитектурни остатоcи – Артефакти – Антиcхки период
Карактеристика Вредност
Kатегорија Историја
Автор Сашко Темелков
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници70

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.93 MB