Лојалност кон уставот
Култура

Лојалност кон уставот

Шифра на артикл: 047107
Код на производителот: 47107
Достапно веднаш
0 МКД
1.300 МКД
1.300 МКД
21,04 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Право
Автор Дарко Костадиновски
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување0

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Право 042862
Цена 1.500 МКД
24,27 EUR
Sačuvano u omiljne
Право 006874
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Право 004771
Цена 400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.15 MB