Политика
Восток

Политика

Шифра на артикл: 052631
ISBN: 9786084885597
Код на производителот: 52631
Автор: Аристотел
Достапно веднаш
0 МКД
800 МКД
800 МКД
12,94 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Според Аристотел,Ндржавата е највозвишениот вид на човечата заедница чија цел не е само живеење во неопходното, ами живеење во убавото и доброто. Најдобриот, пак, тип државно уредување не претставува уредувањето кое за цел ги има интересите на мнозинството граѓани, ами среќниот живот на сите граѓани во целост.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Класици
Автор Аристотел
Издавач Восток
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници290
ДимензијаA5

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Vladimir Nabokov
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lewis Sinclair
199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jones Suzanne
199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jane Austen
2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Allison Galbraith
1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB