Буквар: Мојата прва книга
Тримакс

Буквар: Мојата прва книга

Шифра на артикл: 038603
ISBN: 9786082042329
Код на производителот: 38603
Достапно веднаш
0 МКД
295 МКД
295 МКД
4,77 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Букварот е предвиден за малите дечиња кои можат на интересен начин да се запознаат со тајниот и чудесен свет на буквите. Откријте ги буквите преку едноставните текстови и јасните илустрации. Овој интересен буквар овозможува правилно да се размислува и на лесен начин да се совлада почетното описменување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Почетно пишување, цртање и боење
Автор Јадранка Владова, Жаклина Ристовска
Издавач Тримакс
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2017
Број на страници47

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.75 MB