Doracak për parashkollorë ushtrime grafomotorike : 5-6 vjet
Арс Ламина

Doracak për parashkollorë ushtrime grafomotorike : 5-6 vjet

Шифра на артикл: 052596
ISBN: 9786082676197
Код на производителот: 52596
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Овај прирачник е наменет за учење математика за деца во предучилишна возраст(5-6). Содржините се подредени според програмата за рано учење и развој и се приспособени на возраста на децата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Почетно пишување, цртање и боење
Автор Марија Богоеска
Издавач Арс Ламина
Димензија A4
Возраст 5 - 7 години
Јазик Албански
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници51

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB