Фестивал на поезија за деца Стихувалки 2022 : збирка поетски творби
Едука Мак

Фестивал на поезија за деца Стихувалки 2022 : збирка поетски творби

Шифра на артикл: 050108
Баркод: 9786084951186
Код на производителот: 50108
Издавач: Едука Мак
Достапно веднаш
0 МКД
180 МКД
180 МКД
2,91 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Збирка поетски творби.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Поезија за деца
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници104

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lisa Fipps
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.19 MB