Чинија за сервирање, Birds of Paradise, Ø30.5cm
Images D'Orient

Чинија за сервирање, Birds of Paradise, Ø30.5cm

Шифра на артикл: 016629
Достапно веднаш
0 МКД
2.940 МКД
2.646 МКД
42,82 EUR
Заштеда: 294 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Порцеланска чинија за сервирање со дијаметар од 30.5цм, длабочина од 2цм, и тежина од 850г. Безбедна за употреба во микробранова печка и машина за садови.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Прибор за готвење, сервирање и јадење
Бренд Images D'Orient

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.398 МКД
87,35 EUR
Заштеда 10%
5.998 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB