Сет од 4 длабоки чинии за јадење, Birds of Paradise, Ø20.5cm
Сет од 4 длабоки чинии за јадење, Birds of Paradise, Ø20.5cm
Сет од 4 длабоки чинии за јадење, Birds of Paradise, Ø20.5cm
Сет од 4 длабоки чинии за јадење, Birds of Paradise, Ø20.5cm
Images D'Orient

Сет од 4 длабоки чинии за јадење, Birds of Paradise, Ø20.5cm

Шифра на артикл: 016631
Достапно веднаш
0 МКД
6.520 МКД
5.868 МКД
94,95 EUR
Заштеда: 652 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сет од 4 порцелански длабоки чинии за јадење, секоја од нив со дијаметар од 20.5цм, длабочина од 4.6цм и тежина од 380г. Безбедни за употреба во микробранова печка и машина за садови.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Прибор за готвење, сервирање и јадење
Бренд Images D'Orient

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.398 МКД
87,35 EUR
Заштеда 10%
5.998 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB