Набави си муда : 9 и 1/2 бајки за секс
Темплум

Набави си муда : 9 и 1/2 бајки за секс

Шифра на артикл: 037578
ISBN: 9786084871187
Код на производителот: 37578
Автор: Џоана Волш
Достапно веднаш
0 МКД
280 МКД
280 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Модерните бајки на Џоана Волш се случуваат во свет на чудесни еротски моности, каде елбата е водечка енергија а срамот е непозната емоcија. Во овие неверојатно смешни, апсурдни и понекогаш мрачни бајки сѐ е исполнето со магијата на сексот. Сепак, под надреалната површина на книгата, во нејзиното пулсирачко срcе, леи остроумно истраување на бројните пермутаcии и комплексности на елбата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Раскази
Автор Џоана Волш
Издавач Темплум
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници67

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Дино Буцати
200 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
360 МКД
Sačuvano u omiljne
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ted Chiang
1.499 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.41 MB